Новини

Відділ освіти,молоді та спорту,культури та туризму Окнянської селищної ради в соціальній мережі Фейсбук

Незабутня подорож до м. Одеса

15 серпня 2021 рооку за сприяння депутатів Одеської обласної ради Олександра Леонідовича Барського та Сергія Володимировича Митрофанського, а також Окнянської селищної ради для вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості було організовано подорож до міста Одеси. 43 вихованці зі своїми керівниками відвідали Одеський Національний академічний театр опери та балету, де мали можливість поринути в особливий і прекрасний світ театру, і навіть були присутніми на репетиції оркестру!!!

09:01:46 19.08.2021

ОЛІМПІАДА!!!

З 23 липня по 8 серпня 2021 року в м. Токіо, Японія будуть проводитись Літні Олімпійскі ігри 2020. Підтримаємо Олімпійську збірну України в замаганні за найвищі нагроди!!!

14:46:42 20.07.2021

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

З нагоди Дня Соборності України, 22 січня 2020 року, в Окнянському ЦКД відбулася тематична концертна програма «Моя Україна — єдина і вільна!»         На початку свята з привітальним словом виступив Окнянський селищний голова Олег Сергійович Бєлоус.         Цьогоріч святкова програма була особливою та зворушливою. Незабутні хвилини радості та усмішок подарували глядачам вокальний ансамбль Окнянського ЦКД «Зоряниця», вихованці Окнянської музичної школи, вихованці Окнянського БДЮТ та інші талановиті аматори нашого краю.         Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

11:51:00 23.01.2020

ЦІКАВІ БУДНІ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ ОКНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дитячий садок - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме тут відкриваються великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань виховання підростаючого покоління. Вихователі закладів дошкільної освіти Окнянської селищної ради докладають багато зусиль, щоб перебування дітей в садочку було цікавим та змістовним. Розваги в дитячому садку, як і різні свята завжди цікаві для малят. Це не тільки хороші виховні заходи в роботі дошкільної установи, а і свято в душі у кожної дитини. Завжди з нетерпінням малюки ждуть нової розваги, чогось нового, загадкового та веселого.

10:21:35 18.11.2019

1 тиждень з життя дитячих садочків Окнянської селищної ради

Дошкільні роки… Прекрасні і незабутні… Вони запам’ятовуються на все життя. Тому вихователі дитячих садочків завжди шукають нові та цікаві заняття для навчання своїх вихованців. Сяючі очі дітей, радісний щебіт, усміхнені обличчя, небажання залишати світ гри – ось найправдивіша оцінка діяльності педагога і найщиріша подяка.

11:12:06 08.11.2019

День визволення України від фашистських загарбників.

Вже 75 років поспіль всі українці відзначають пам’ятну дату – День визволення України від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. У рамках відзначення 75-ї річниці вигнання німецько - фашистських загарбників на території Окнянської селищної ради відбулись урочисті заходи.

11:07:39 04.11.2019

Свято Осені у дитячих садках Окнянської селищної ради

Осінь – прекрасна золота пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листя в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини. Вже стало доброю традицією проведення в дитячих садочках свята Осені. Всі діти дуже люблять ці свята, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про природу восени, життя тварин та пташок, розповісти про це своїм друзям, рідним і близьким. В закладі дошкільної освіти «Малятко» с. Довжанка вихователі всіх груп підготували дуже гарні програми та зі своїми вихованцями провели чудові заходи. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу, танцювали, грали в ігри. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками В залі панувала особлива святкова атмосфера. учасники дійства подарували яскраві емоції та незабутні враження всім присутнім. Дітлахи та гості залишилися задоволені проведеним святом.

11:02:35 03.11.2019

75 річниця визволення України від фашистських загарбників

75 річниця визволення України від фашистських загарбників не залишила байдужими і вихованців старшої різновікової групи ЗДО "Росинка" с. Топали, на чолі з вихователем Мухіною О. А. Змістовне заняття з дітьми завершилось візитом до пам'ятника загиблим воїнам, де дітки мали змогу особисто , на знак пам'яті та вдячності за відвойовану землю, залишити квіти на Братській могилі. Даний захід збагатив дитячі серця позитивними емоціями . Хоч і маленькі , але непростою долею українського народу пройнялися , мов дорослі. Також в ЗДО «Золотий Ключик» Малаївського старостинського округу, було проведено виховну годину «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!». Метою заходу було - виховання почуття патріотизму , шанобливого ставлення до пам`яті про перемогу над фашиськими загарбниками. Пам`ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам`ятника загиблим воїнам.

10:58:06 03.11.2019