З 16 липня ще більше української мови

Дата: 20.07.2021 14:31

16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набирають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

В рамках спільної ініціативи Уповноваженого із захисту державної мови, громадської спільноти "Мова об`єднує!" та ГО "Український світ" розроблено інформаційні матеріали (відеоролик, аудіоролик, макети постерів для зовнішньої реклами, макети плакатів та банерів) з метою поширення їх в якості соціальної реклами центральними та місцевими телеканалами, радіостанціями, популярними інтернет-ресурсами, а також усіма зацікавленими інституціями і громадянами у будь-який доступний для них спосіб.

Відеоролик "Української стане більше!"

ПЕРЕГЛЯНУТИ/ЗАВАНТАЖИТИ

Відеоролик, створений командою Малої академії наук України (МАН) за сприяння Уповноваженого із захисту державної мови

ЗАВАНТАЖИТИ ( .mov , 51.02 Мб )

Норми законодавства щодо застосування державної мови у сфері культури і туризму