Інформаційна сторінка служби у справах дітей Окнянської селищної ради

Проведено профілактичний рейд на території Маяківського старостинського округу

За дорученням голови Окнянської селищної ради Олега БЄЛОУСА та відповідно до плану роботи служби у справах дітей 14 вересня 2023 року працівниками служби у справах дітей, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та Маяківського старостинського округу Окнянської селищної ради проведено профілактичний рейд на території Маяківського старостинського округу. В ході проведення рейду побували в селах: Маяк, Новосеменівка, Новомихайлівка.

15:17:34 14.09.2023

19 квітня проведено спільний рейд у селах Топали і Чорна

Згідно плану роботи служби у справах дітей Окнянської селищної ради, 19 квітня 2023 року проведено спільний рейд служб у справах дітей Окнянської селищної ради та Подільської районної державної (військової) адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму селищної ради, ювінальної провенції Подільського РУП, старост Чорнянського і Топалівського старостатів.

15:30:14 19.04.2023