Інформаційна сторінка служби у справах дітей Окнянської селищної ради

Відповідно до плану роботи Окнянської селищної ради 2 листопада 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради. На порядку денному було розглянуто два питання:

11:44:38 02.11.2022

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради

Відповідно до плану роботи Окнянської селищної ради 29 липня 2022 року під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради. На порядку денному було розглянуто три питання:

13:43:13 29.07.2022

04 травня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради

Відповідно до плану роботи Окнянської селищної ради 4 травня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Окнянської селищної ради.  На порядку денному були розглянуті такі питання:

13:44:17 04.05.2022

Профілактичний рейд

01 грудня 2021 року працівниками служби у справах дітей Окнянської селищної ради та Подільської районної державної адміністрації, працівниками відділу соціального захисту населення Окнянської селищної ради, працівниками Римарівського старостинського округу та провідним інспектором ВЗНС Подільського РУ ГУДСНС в Одеській області був проведений профілактичний рейд в селах: Римарівка, Садове та Гулянка.

16:25:08 01.12.2021