Соціальний захист населення

Інформація про стан виконання цільової програми «Милосердя в дії» на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області 14.12.2022 №105/14

Метою Програми є підвищення кількості та якості соціальних послуг, поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни та праці, інвалідів та малозабезпечених громадян, створення умов для подолання бідності та ефективної підтримки матеріального стану незахищених верств населення.

14:00:33 01.02.2024

Здійснено виїзди Комісією для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг

З 23 по 24 листопада 2023 року, за дорученням селищного голови Олега Бєлоуса, здійснено виїзди Комісією для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг в населені пункти: Довжанка, Гулянка, Чорна, Дігори та Окни.

12:02:55 24.11.2023

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:37:11 22.11.2023

Евакуація рятує життя

У зв’язку з оголошенням Кабінетом Міністрів України повномасштабної евакуації цивільного населення Донецької області повідомляємо внутрішньо переміщених осіб з Донецької області, з метою розповсюдження ними серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області, інформації щодо евакуації з небезпечних територій.

13:02:21 08.08.2022