Соціальний захист населення

День святого Миколая!

Щорічно, 19 грудня, приходить до нас свято Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і позитивні сподівання. В цей день маленькі діти чекають дива від Миколи Чудотворця. З яким задоволенням і цікавістю заглядають малюки під подушку чи у чобіток. Скільки радості в дитячих очах. Вони вірять, що подарунки поклав їм вночі святий Миколай. А разом з дітьми, здається, віримо в чарівництво і ми.

13:47:09 20.12.2021

До міжнародного Дня людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед тими, хто потребує захисту та підтримки у цей непростий час.

14:27:54 03.12.2021