Увага! Опитування "Дослідження проблем захисту прав людини"

Дата: 30.10.2023 13:16

Відділ соціального захисту населення Окнянської селищної ради інформує!

В Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса за підтримки Національного Фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих заходів, що поєднують каральну й відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації та ін.

Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя та з метою ознайомлення із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, то зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії, просимо прийняти участь в анонімному опитуванні для громадян та внутрішньо переміщених осіб.

Посилання на анкету опитування громадян у Google формі

QR-код анкети опитування громадян для мобільного пристрою: Фото без опису

Посилання на анкету для опитування внутрішньо переміщених осіб:

QR-код анкети опитування внутрішньо переміщених осіб для мобільного пристрою: