ЦІКАВІ БУДНІ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ ОКНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.11.2019 10:21

Дитячий садок - це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме тут відкриваються великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань виховання підростаючого покоління. Вихователі закладів дошкільної освіти Окнянської селищної ради докладають багато зусиль, щоб перебування дітей в садочку було цікавим та змістовним. Розваги в дитячому садку, як і різні свята завжди цікаві для малят. Це не тільки хороші виховні заходи в роботі дошкільної установи, а і свято в душі у кожної дитини. Завжди з нетерпінням малюки ждуть нової розваги, чогось нового, загадкового та веселого.

На фото вихованці КЗДО «Малятко» Довжанського старостинського округу, КЗДО «Берізка» Новосамарського старостинського округу, КЗДО «Росинка» Топалівського старостинського округу та КЗДО «Капітошка» Маяківського старостинського округу (с. Новосеменівка).

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На изображении может находиться: стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и ребенок