НОВИНИ ГРОМАДИ

Учні Ставрівського ліцею побували на визначній події для всієї України

Учні Ставрівського ліцею побували на визначній події для всієї України - в Подільську на головній площі міста встановлено рекорд - волонтери "Гончаренко-центру" та учасниці волонтерського спецзагону «Паляниця» зробили найбільшу в історії мапу України з 5900 святкових пасок.

08:31:47 16.04.2023

Особливий Великдень в особливих умовах…

Великдень – одне з найбільших християнських свят у році, і разом з тим – воно глибоко приватне, родинне. Ми завжди намагаємося зустріти його з сім’єю, родиною – і так щороку.

16:30:00 14.04.2023

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 квітня, згідно плану роботи служби у справах дітей Окнянської селищної ради, під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

12:36:03 12.04.2023

10 квітня 2023 року о 09:00 годині під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса відбулась щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгенія Ковтуна, секретаря селищної ради Олени Артьомової та начальників відділів Окнянської селищної ради.

10:10:44 10.04.2023

Робоча нарада за участю керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств, установ і закладів громади, а також старост під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса.

Щойно у Окнянській селищній раді закінчилася робоча нарада за участю керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств, установ і закладів громади, а також старост під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса.

13:30:03 07.04.2023