НОВИНИ ГРОМАДИ

Доброго ранку, шановні жителі і гості Окнянської громади

5 травня 2023 року – п’ятниця. 436-й день війни в Україні. У громаді спокійно. Працюємо. Ранок сьогодні теплий. Температура вдень комфортна до плюс 20 градусів тепла. Продовжуємо роботи з облаштування нашого селище. Сьогодні о 13.00 працівники селищної ради та структурних підроздів виходять на відведені ділянки аби продовжити побілку бордюрів по вулиці Європейська. Прошу долучатися жителів і колективи працівників всіх закладів і установ селища, а також підприємців до наведення порядку на інших вулицях та біля ваших закладів. Жити в чистій і охайній громаді — має бути свідомим рішенням кожної людини. Ми прагнемо зробити селище дійсно привітним і затишним. Для нас це важливо. Тримаймося разом. Єднаймося, задля спільної мети – якнайшвидшої Перемоги над ворогом. Слава всім, хто зараз у бою за Україну! Вічна пам’ять і шана тим, хто віддав своє життя за Україну і за порятунок наших людей! Слава Україні! З повагою Олег Бєлоус, Окнянський селищний голова.

08:40:20 05.05.2023