Без води неможливе життя

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

12:06 22.03.2021

Реконструкція парку "Літній"

Пропонуємо до вашої уваги невеликий відеоролик того, яких змін набув наш парк "Літній" в процесі реконструкції.

15:17 11.08.2020

26 квітня- Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – вибух четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. У грудні 2003 р. ООН за пропозицією Ради глав держав СНД проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

13:58 24.04.2020

Як отримати послуги під час карантину

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені до 24 квітня 2020 року. Похід у державні органи, які щоденно обслуговують тисячі громадян, створює зайвий ризик поширення коронавірусної інфекції Covid-19. Тому державні органи та інші надавачі послуг рекомендують отримувати послуги дистанційно.

14:33 30.03.2020

День вшанування пам'яті жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр.

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР.

13:45 22.11.2019

До відома...

Західний кукурудзяний жук

17:40 17.09.2019

« Карантинний бур`ян амброзія полинолиста та її шкодочинність»

Одеська область розташована в засушливій зоні степів півдня України з невеликими нормами опадів . Але , незважаючи на це , карантинні бур`яни  розмножуються і розповсюджуються по території області , завдаючи великої шкоди здоров`ю  людей та посівам сільськогосподарських культур.

17:12 17.09.2019

Соціальне інспектування неблагополучних сімей

21 серпня 2019 року посадовими особами Окнянської селищної ради об’єднаної територіальної громади за участі служби у справах дітей Окнянської РДА, діловода Новосамарського старостинського округу та патрульної служби поліції було здійснено профілактичний рейд по території Новосамарського старостинського округу. Під час соціального інспектування було перевірено умови проживання 15 дітей. Як завжди, на думку нерадивих батьків, перевірка була невчасно. От якщо б ми перевіряли їх вчора – у них все було гаразд: їсти було наварено, в хаті прибрано, та й з оковитою вони не зустрічалися. А сьогодні в них форс-мажорні обставини. А ще краще – «приїздіть завтра, буде знову все в порядку». Та дітям потрібні гарні умови кожного дня: раціональне харчування, іграшки та книжки відповідно до віку, доброзичливе спілкування з адекватними батьками. В сім’ях, які перевірялися були антисанітарні умови, брудно. Діти не мали що їсти, запасу продуктів майже не було. А в одній сім’ї з холодильника вилізла собачка, яка там живе. А що ж тут такого? Там прохолодно і є ще кусок сала, яким можна поласувати. Але жарти жартами… Батькам надано термін для того, щоб вони виправили ситуацію. Також їм було роз’яснено про наслідки безвідповідального ставлення до виховання дітей. Проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.

14:40 22.08.2019

Засідання виконавчого комітету

23 квітня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету за участі голови Окнянської селищної ради Бєлоуса Олега Сергійовича. На засіданні були розглянуті такі питання порядку денного:

09:05 24.04.2019