Сьогодні Окнянщина попрощалася з молодим захисником – 28-річним Сергієм Кляпом.

Дата: 15.08.2024 15:41

Сьогодні Окнянщина попрощалася з молодим захисником – 28-річним Сергієм Кляпом, військовослужбовцем відділення інженерного облаштування державного кордону відділу прикордонної служби «Окни».

Йому б ще жити і жити… Світлий, розумний, чемний, товариський молодий чоловік…

Скільки товаришів, побратимів прийшло з ним попрощатися. На церемонії поховання були присутні рідні, близькі, друзі, колеги, мешканці громади, представники селищної ради. Хіба можна бути байдужим, коли з життя пішов такий красень.., мужній і свідомий громадянин України.

Сергія здолала хвороба. Всі зусилля родини, друзів і лікарів, на жаль, виявилися марними. Дуже тяжко те, що це вже ніби наша буденність – хоронити наших захисників. Перемога дається надто важко і платимо ми за неї життям найкращих синів і доньок. Бо врешті, смерть Сергія від хвороби, то наслідки війни у тому числі.

Окнянська громада сумує за своїм захисником і висловлює щирі співчуття родині та близьким Сергія Кляпа. Дякуємо за сина. Низький уклін і царство небесне тобі, воїне, спи спокійно вічним сном.

-Низький уклін родині! У цю гірку годину поділяємо горе з рідними та близькими, товаришами і побратимами захисника. Разом схиляємо голову в глибокій скорботі, - каже, звертаючись до присутніх на похованні, секретар селищної ради Олена Артьомова. -Світла пам’ять та довічна шана гідному сину своєї країни.

Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив захисник, який загинув за Україну.

Чин похорону здійснив ієрей церкви Покрови Святої Богородиці села Гулянка отець Іван Марчук.

Нехай світлий спомин про Сергія Кляпа назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував!

Вічна пам’ять і вічна слава захиснику!

Герої не вмирають! Україна - не здається!