Сьогодні минає друга річниця з дня загибелі захисника України, нашого Героя – Черкіса Сергія Івановича.

Дата: 14.08.2024 08:41

Щоденно о 9.00 в Україні — загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Поминаючи всіх, пом'янімо нашого земляка – сьогодні минає друга річниця з дня загибелі захисника України, нашого Героя – Черкіса Сергія Івановича.

Починаючи з  2015 року  Сергій Іванович пішов добровольцем на фронт захищати рідну землю, в 2019 році підписав контракт зі Збройними силами України та продовжив нести військову службу після повномасштабного вторгнення.

Загинув Сергій Іванович 14 серпня 2022 року у с. Мирне Миколаївської області.

На жаль, словами важко загоїти у серці рідних болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Ми схиляємо низько голови перед родиною нашого воїна та висловлюємо щиру подяку нашому Герою за мужність, відвагу, силу і патріотизм.

Ми завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи Україну. Низький уклін родині! Вічна слава та світла пам'ять Герою! Пам’ять про подвиг Героя живе у серцях кожного жителя нашої громади та кожного українця! Вічна шана, слава і вдячність нашому захиснику України.

Герої не вмирають!