11 червня 2024 року, під головуванням Окнянського селищного голови Олега Бєлоуса пройшла чергова апаратна нарада

Дата: 11.06.2024 11:47

Сьогодні, 11 червня, під головуванням Окнянського селищного голови Олега Бєлоуса пройшла чергова апаратна нарада.

На нараді були присутні заступники селищного голови Євгеній Ковтун та Павло Прачук, секретар селищної ради Олена Артьомова та начальники відділів та служб Окнянської селищної ради.

Заслухали звіти з усіх напрямків життєдіяльності громади (освіта, культура, благоустрій, соціальний захист), акцентували увагу на стабільному функціонуванні всіх закладів, виконанні бюджету, виокремили ключові проблемні питання та спільно обговорили шляхи їх оперативного вирішення.

Обговорили низку питань, що стосуються поточної та щоденної діяльності відділів та структурних підрозділів селищної ради, а також старостатів.

-Через кілька днів наше селище Окни відзначатиме День селища, - каже Олег Бєлоус. -На цей день заплановано важливі заходи – відкриття Алеї Слави в пам’ять загиблих воїнів-земляків та передача ЗСУ автомобілів, технічного оснащення, іншого необхідного фронту спорядження. Також передбачається благодійна концертна програма та спортивні заходи. Долучайтеся.

-Інформую окнян, що установи і заклади громади працюють у штатному режимі. Критична інфраструктура функціонує стабільно. Прошу максимально економити електроенергію - особливо вранці і вечором. Тільки завдяки жорсткій економії ми зможемо уникнути багатогодинних щоденних відключень.

-Серйозну увагу прошу приділити енергозбереженню і підготовці до зими. До закупівлі вугілля і інших видів палива підходити з виваженою і ретельною підготовкою та з урахуванням усіх нюансів «ціна-якість», а також вчасних поставок.

-Також актуальним залишається питання сплати за спожите: водопостачання, водовідведення, електроенергію, вивезення сміття, - каже Олег Сергійович. - Це важливо повсякчас.

За результатами апаратної наради надано відповідні доручення посадовцям в межах їх компетенції.