Виставка шкільних малюнків під загальною назвою - «Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я»

Дата: 10.06.2024 13:40

З 10 червня по 13 червня 2024 року у місті Подільськ у комунальній установі «Центр дитячої та юнацької творчості», який розміщений за адресою: Подільськ, вулиця Соборна, 198, проходитиме виставка шкільних малюнків під загальною назвою - «Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я».

На виставці представлено роботи обласного конкурсу з аналогічною назвою, який проводився за ініціативи голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера протягом 2023-2024 рр.

Триста робіт з 7 районів області було представлено на конкурс. 40 кращих робіт, серед них 5 з Подільського району, відібрано для участі у ІІ етапі конкурсу.

Роботи дітей сповнені оптимізму, віри в перемогу та майбутнє і є яскравим прикладом того, як мистецтво може об’єднувати та надихати. Ця виставка є частиною великого обласного проєкту, який подорожує освітніми закладами та картинними галереями Одеської області, дозволяючи всім бажаючим ознайомитися з творчістю юних художників.

Організатори виставки запрошують всіх бажаючих відвідати виставку та підтримати наших молодих талановитих художників, які своєю творчістю наближають нас до перемоги!