У зв’язку з довготривалими відключеннями світла спостерігаються перебої мобільного зв’язку та Інтернету. Альтернативний номер виклику диспетчера пожежної частини селища Окни - 0934793445

Дата: 07.06.2024 09:46

До уваги жителів громади.

У зв’язку з довготривалими відключеннями світла спостерігаються перебої мобільного зв’язку та Інтернету. Погіршення якості та відсутність цих послуг відчувають і жителі нашої громади. Однак виникають непередбачувані ситуації, коли треба терміново зателефонувати до служб екстреної допомоги у тому числі і до ДСНС.

Шановні жителі громади, інформуємо вас, що в разі недоступності номера 101 (неможливість додзвонитися) працює альтернативний номер виклику диспетчера пожежної частини.

Запам’ятайте або додайте його до списку своїх контактів – 0934793445 (диспетчер пожежної частини селища Окни). В разі нестандартної надзвичайної ситуації окрім 101 ви можете набирати також цей номер.

Скористайтеся даною інформацією, поділіться нею з друзями і знайомими. Це може врятувати ваше життя і зберегти майно.