Ощадбанк пропонує перший в Україні спеціалізований банківський продукт для ветеранів.

Дата: 06.05.2024 13:18

Від сьогодні Ощадбанк першим серед усіх українських банків запускає ветеранську кредитну програму для мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) «Бізнес 4.5.0». Скористатись нею може ветеран або ветеранка (учасники бойових дій), родина ветерана (дружина/чоловік, діти, батьки), а також підприємство, в якому більше 30% персоналу ветерани/учасники бойових дій.

Програма містить наступні складові:

• Пільгове кредитування власної справи або діючого ветеранського бізнесу на таких умовах:

- сума до 5 млн грн: строк до 60 місяців:

- цільове використання – придбання основних засобів, ремонт приміщень, поповнення оборотного капіталу:

- пільгова ставка за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»: на інвестиційні потреби 5-9%, на оборотний капітал 13% або 4-8% (у рамках програми WNISEF).

• Кредитування на придбання франшизи (можливо для позичальників без підприємницького досвіду) на таких умовах:

- лише акредитовані франчайзери:

- максимальний строк кредитування 120 місяців:

- власний капітал не менше 30% вартості продукту:

- сума до 5 млн грн:

• Пільговий тарифний пакет обслуговування банківського рахунку:

- без комісії за обслуговування рахунку до 30.09.2024:

- пільговий тариф на перекази коштів.

• Консультації та навчання:

- супровід на всіх етапах розвитку бізнесу:

- безкоштовні консультації персонального менеджера:

- навчальні програми та семінари.

Коли ветерани повертаються до мирного життя, їм притаманні лідерські навички. Бойовий досвід це про мотивацію людей, удосконалення процесів та виконання поставлених завдань. Як і військові, успішні франчайзі працюють у команді. При цьому йдеться як про команду франчайзингового закладу, так і в ширшому сенсі команду всього франчайзингового проєкту.

Розвинений франчайзинговий бізнес працює за перевіреними схемами та визначеними процедурами. Виконання інструкцій і точне дотримання процедур складові зокрема військової підготовки, і це забезпечує успіх франшизи.

Дана ініціатива допоможе соціалізації ветеранів, створенню нових робочих місць, поповнення бюджету Одещини.