Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області Інформує:

Дата: 22.04.2024 09:47

Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області

Інформує:

Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області оголошує про проведення 22.05.2024 року о 14.00 годині конкурсу з вибору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності Окнянської селищної територіальної громади, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна

Відомості про об’єкт оцінки:

Замовник: Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області, код ЄДРПОУ: 04379924, місцезнаходження: Україна, 67900, Одеська область, Подільський район, селище Окни, вул. Незалежності, 2.

Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка комунальної власності Окнянської селищної ради, кадастровий номер 5123180800:01:002:0596 площею 0,0671 га, яка розташована на території Окнянської селищної ради, Подільського району, Одеської області, (за межами населених пунктів), цільове призначення ділянки –01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка перебуває у комунальній власності Окнянської селищної ради та підлягає продажу відповідно до рішення Окнянської селищної ради № 1496/38-УІІІ від 08.02.2024

Мета проведення робіт: визначення ринкової вартості земельної ділянки.

Строк подання конкурсної документації: кінцевий термін подання документів - за чотири робочі дні до дня проведення конкурсу, тобто до 15.05.2024 року (включно).

Місце проведення конкурсу: селище Окни, вул. Незалежності, буд. 2, Подільський р-н, Одеська область, 67900.

Умови конкурсу: Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. До підтвердних документів та вимог до учасників конкурсу належать:

- заява претендента на участь у конкурсі з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна за формою згідно з додатком 1;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на дату подачі документів для участі в конкурсі (для претендента – фізичної особи - підприємця);

- копії установчих документів претендента та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на дату подачі документів для участі в конкурсі (для претендента – юридичної особи);

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- кількість звітів про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу.

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Усі документи та копії документів посвідчується підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Відомості про місце знаходження комісії, контактні телефони : Україна, 67900, Одеська область, Подільський район, селище Окни, вул. Незалежності, буд. 2, тел. 0991533441