До уваги військових і цивільних, які постраждали від бойових дій російсько-української війни та отримали ампутації кінцівок

Дата: 01.04.2024 16:02

Громадська спілка «Бізнес інкубатор груп Україна» у партнерстві з компанією «Одеські інженерні мережі», Агенцією діджитал-маркетингу «Інвеб» та групою «Хард Лаб Акселератор» розробила чат-бот «Є-протез», на базі соціальної мережі Телеграм, для військових і цивільних, які постраждали від бойових дій російсько-української війни та отримали ампутації кінцівок.

Мета створення чат-бота – сприяти підвищенню якості життя людей з інвалідністю внаслідок ампутацій, які постраждали від російсько-української війни, шляхом надання легкого доступу та спрощення пошуку необхідної інформації про можливості з безоплатного сучасного протезування та реабілітації за світовими стандартами.

Наразі чат-бот «Є-протез» діє у тестовому режимі. Інформація на ньому постійно оновлюється та доповнюється. Посилання на чат-бот: https://t.me/EProtez_bot

В планах команди – створення інтерактивної веб-платформи, на якій буде розміщена найповніша інформація про можливості протезування та реабілітації в Україні та за кордоном.