Дата: 29.03.2024 09:10

Шановна громадо, з сумом повідомляємо вам про непоправну втрату – смерть нашого захисника - Тарасенка Олександра Валентиновича. Він помер 24 березня у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (м.Одеса). Хвороба вразила Олександра Валентиновича під час військової служби в складі однієї із бойових бригад ЗСУ.

Олександр Валентинович 1978 року народження, проживав з родиною в селиші Окни.

Небесне воїнство поповнилось ще одним Ангелом, на землі якому вічна слава і пам'ять!

Окнянська селищна рада, вся громада висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам та знайомим Олександра Валентиновича. Поділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Низький уклін вам за відважного захисника, який, не вагаючись, став на захист нашої Батьківщини.

Дякуємо за подвиг в ім’я життя, наш Герою. Спочивай з миром!

Вічна пам’ять і вічна шана Українському захисникові!

Шановна громадо!

Прощання з Олександром Валентиновичем відбудеться сьогодні, 29 березня 2024 року за адресою: Окни, вул Центральна, 20, о 10.30 години.

Тіло захисника доставлено додому.

Друзі, розділіть непоправне горе з родиною, підтримайте рідних у цей скорботний час. Створюємо коридор шани від дому до кладовища.

Нехай спочиває у мирі і спокої Твоя щира душа, наш Воїне! І нехай Господь віддячить рідним силою, мужністю та благословенням у цей скорботний час.