Дата: 02.03.2024 08:50

Інформація про стан виконання за 2023 рік «Комплексної цільової програми підтримки учасників бойових дій, операцій об’єднаних сил в східних областях України та членів їх сімей» на 2022-2023 роки», затвердженої рішенням Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області 03.12.2021 № 740/14-VIIІ

Метою Програми є сприяння реалізації Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального, медичного та психологічного захисту військовослужбовців, які беруть (брали) участь в захисті України, членів їх сімей.

Основними завданнями Програми є вшанування пам’яті загиблих Захисників та Захисниць України та надання комплексних психологічних та соціальних послуг, надання матеріальної допомоги та соціального супроводу членам їх родин.

Програма розрахована на 2022-2023 роки, обсяг фінансування становить: 734,0 тис. грн., у т.ч. видатки селищного бюджету – 734,0 тис. грн.

Програма здійснювалася в межах коштів затверджених бюджетом Окнянської селищної ради на відповідні роки. В 2023році заплановано фінансування в розмірі 537 500 грн – використано 529 500 грн на задоволення потреб громадян за такими напрямками:

- надання цільової адресної допомоги військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в операції об’єднаних сил (операція збройних сил України на сході країни) і прийшли у відпустку, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих військовослужбовців ООС та в разі потреби в лікування:

- відпустка - 20 чол. х 2 500= 50 000

- поранені - 14 чол. х 2 500= 35 000

- на лікування (за довідкою ЦРЛ) - 3 чол. х 2 500= 7 500

- отримання статусу УБД - 8 чол. 2 000 =16 000

74 чол. х 2 500= 185 000;

- Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій на сході України та членам сімей загиблих до Дня захисника України

- учасникам бойових дій - 116 чол. х 1 000 = 116 000

-членам сімей загиблих Захисників та Захисниць - 24 чол. х 5000 = 120 000;

Розгляд заяв щодо потреби в тій чи іншій допомозі здійснюється на засіданні «Координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення та громадян, які гостро потребують допомоги».

В 2023 році відбулося 10 засідань Координаційної ради, на яких прийнято відповідні рішення.