Участь в онлайн-засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації

Дата: 29.02.2024 14:37

Сьогодні, 29.02.2024 р., за дорученням голови Окнянської селищної ради Олега Бєлоуса заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Павло Прачук та спеціалісти відділу соціального захисту населення селищної ради прийняли участь в онлайн-засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації під головуванням заступника голови Одеської ОВА, керівника Координаційного центру Дмитра Радулова.

В ході робочого засідання було обговорено наступні питання:

- підтримка ветеранів та можливостей міжнародних партнерів у наданні допомоги громадам;

- дорожньої карти сервісів і соціальних послуг Одещини під час переходу від військового до цивільного життя;

- утворення в межах Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній військовій адміністрації робочої групи з реалізації прав на житло окремих категорій внутрішньо переміщених осіб та осіб, які виїхали з території України внаслідок збройної агресії рф;

- опрацювання інформації, наданої Фондом державного майна, стосовно обʼєктів державної власності (гуртожитків), розташованих на території Одеської області щодо можливості передачі таких об’єктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Проведення моніторингу на місцевості стану облаштування і готовності до використання таких об’єктів.

Учасники наради отримали вичерпні відповіді та роз'яснення згідно порушених питань.