Робоча нарада з представниками відділу прикордонної служби «Окни, в.о. начальника 5 відділу Подільського РТЦК та СП та старостами Окнянської громади

Дата: 29.02.2024 14:32

Сьогодні в Окнянській селищній раді під керівництвом селищного голови Олега Бєлоуса відбулася робоча нарада з представниками відділу прикордонної служби «Окни» на чолі з підполковником Валентином Кардашем, в.о. начальника 5 відділу Подільського РТЦК та СП старшим лейтенантом В'ячеславом Лановим та старостами Окнянської громади.

Прикордонники поінформували присутніх з питань змін до прикордонного режиму і про необхідність отримання дозволів на в’їзд, перебування, проживання та провадження робіт у прикордонній зоні (дивіться у окремову матеріалі під назвою «Увага, зміни у прикордонному режимі»).

А ст.лейтенант В.Лановий зосередив увагу старост на необхідності дієвої допомоги працівникам РТЦК та СП у налагодженні досконалого ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які проживають на території громади.

-Співпрацюємо та правильно проводимо роз’яснювальну роботу серед населення, кожному відповідально та професійно виконувати свої посадові обов’язки, - зазначив селищний голова Олег Бєлоус. Завдання у нас спільні. Ми маємо убезпечити наших громадян, у тому числі і шляхом широкого інформування, від протиправних дій.