Комунікативний онлайн-захід на тему: “Міграція та повернення мешканців до регіонів: сучасний стан та перспективи розвитку”

Дата: 09.02.2024 13:44

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування „Асоціація об’єднаних територіальних громад“ за підтримки Програми USAID „Децентралізація приносить кращі результати та ефективність“ (DOBRE) в рамках роботи секторальних платформ „Управління людськими ресурсами“ сьогодні, 09.02.2024 року, провела комунікативний онлайн-захід на тему: “Міграція та повернення мешканців до регіонів: сучасний стан та перспективи розвитку”.

За дорученням голови Окнянської селищної ради Олега Бєлоуса в заході прийняли участь працівники відділу соціального захисту населення.

Системний підхід до визначення проблем повернення мешканців дає можливість отримувати позитивні результати в управлінській діяльності. Під час заходу розглянуті наступні питання:

- особливості міграційного руху населення в сучасних умовах;

- чинники повернення додому вимушених мігрантів;

- заходи державного стимулювання повернення вимушених мігрантів;

- міжнародна співпраця в умовах міграційних переміщень;

- заходи щодо повернення мігрантів на місцевому рівні;

- перспективи міграційного повернення мешканців до регіонів України.

Мета заходу: надати теоретичну інформацію представникам органів місцевого самоврядування щодо спроможностей та надання всебічної допомоги вимушеним мігрантам, які повернулися в свої регіони.