Дата: 09.02.2024 12:03

Шановні мешканці Окнянської громади!

Інформуємо вас, що 10 та 11 лютого 2024 року буде проводитись відстріл хижих хутрових м'ясоїдних тварин, з метою регулювання їх чисельності, на території мисливських угідь «ПОГ МРП Красноокнянська районна організація УТМР»:

- територія Новосамарського старостинського округу;

- територія Маяківського старостинського округу;

- територія Гулянського старостинського округу;

- територія Антонівського старостинського округу;

- територія Дубівського старостинського округу;

Якщо почуєте постріли з мисливської зброї - не хвилюйтися, то проводяться планові заходи.

Будьте обережні!