Ансамбль "Мамина пісня" вбрався в нові сценічні костюми
Ансамбль "Мамина пісня" Гулянського будинку культури радує своїх шанувальників напрочуд професійним співом і тільки їм властивим звучанням українських народних пісень. Вони дають нове життя народним мелодіям. До того ж, більшість пісень дівчата виконують акапельно, створюючи відповідну атмосферу, завчасно готуючи атрибутику на сцені, відповідно жанру і теми пісні.
Існує ансамбль вже 13 років у складі Мирзи Валентини Петрівни, Саламахи Лідії Олександрівни, Сардар Світлани Василівни, Мунтян Раїси Михайлівни та Ігнатової Ірини Володимирівни. Улюблені пісні: "Туман яром", "Хмелю мій хмелю", "Летіла зозуля", "У Матері над хатою", "Ой, там на горі".
Нещодавно колектив ансамблю поповнив колекцію своїх сценічних костюмів новим вбранням придбаним за кошти селищного бюджету. Гарно вийшло.
-Дякуємо Окнянській селищній раді за увагу і підтримку нашої творчості, - кажуть дівчата. -Ще більше натхнення додалося. Ми продовжуємо творчий пошук і розширюємо репертуар. Готуємося зустріти наших хлопців з Перемогою додому, щоб разом заспівати.