Вітаємо з днем народження Цеховського Р.О.

Дата: 09.02.2024 11:50

Селищний голова та колектив працівників Окнянської селищної ради сердечно вітають з днем народження головного спеціаліста відділу земельних і майнових відносин та екологічних питань Цеховського Романа Олеговича.

Бажаємо Вам здоров'я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, яскравих вражень і веселки емоцій! Зичимо, щоб кожен новий день приносив лише добро, а доля була щедрою на успіх.

Щастя і радощів у домівку, благополуччя Вашій родині. Нехай завжди і у всьому Вас супроводжують удача, непохитна воля та оптимізм!