Турбота про літніх людей наша спільна відповідальність
-Це наша спільна відповідальність - зробити так, щоб останні роки літніх людей, які проживають у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання в с. Чорна пройшли в затишній, комфортній атмосфері. Бо через війну чимало літніх людей крім самотності відчувають тривогу, хвилювання, невизначеність майбутнього, - каже директор центру надання соціальних послуг Окнянської селищної ради Ольга Борисівна Ратушняк. І маємо реальну підтримку у вирішенні назрілих питань життєдіяльності стаціонарного відділення і його мешканців.
-У нинішньому році завдяки підтримці селищного голови Олега Бєлоуса, заступників голови Євгенія Ковтуна та Павла Прачука та депутатів Окнянської селищної ради для стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання додатково виділено 132 тис.грн., на які придбано: лінолеум, кухонні меблі, холодильник, стільці, табуретки, - продовжує Ольга Борисівна. Роботи по заміні лінолеуму виконано власними силами. -Ми щиро вдячні за увагу і підтримку підопічних нашого відділення. Спільними зусиллями зробимо їх життя кращим і затишнішим. Спасибі за те, що ви з нами!
-Щиро дякуємо всім, хто долучився до домомоги стареньким нашого відділення, - каже Людмила Володимирівна Павліна, завідуюча відділенням. Наші бабусі і дідусі, як діти радіють, коли бачать нові меблі і техніку. «Як вдома», - кажуть. Приємно і нам, працівникам відділення, адже літні люди частіше посміхаються і охоче спілкуються, згадуючи своє минуле життя у колі рідних.
-Невдовзі настане Новий рік. І ми робимо все можливе для того, щоб він став для наших мешканців не підведенням риски під минулим, а наступним кроком у майбутнє, - каже Ольга Борисівна Ратушняк. Від імені всього нашого колективу «Центру надання соціальних послуг» – працівників і підопічних, вітаємо жителів громади з Новим роком. Нехай він стане переможним, нехай над Україною буде мирним небо, а літні люди почуваються захищеними. Всім добра і приємних новин.
-Прошу у ці передноворчні дні не забувати літніх людей дарувати їм радість і турботу. Бо чомусь прийнято вважати, що люди похилого віку не потребують веселощів, їм необхідні лише тиша та спокій. Але це далеко не так. Позитивні емоції підживлюють бабусь і дідусів, змушують трошки помолодшати та підбадьоритися. А ми, як і раніше, будемо створювати затишну атмосферу та піклуватися про здоров'я наших підопічних.