Герої не вмирають…

Дата: 22.11.2023 16:44

Фото без описуСьогодні Окнянська громада попрощалася зі своїм Героєм – Очинським Олександром Анатолійовичем.

Смуток, біль і печаль сповнюють наші серця. Гинуть наші чоловіки, сини, брати, батьки… Мужні воїни, хоробрі захисники.

Олександр Очинський народився 7 липня 1966 року в селі Чорна. Навчався, жив та працював також в рідному селі. З перших днів війни пішов захищати Батьківщину, адже був щирим патріотом своєї держави.

Олександр був веселим, добрим, з почуттям гумору, готовий прийти на допомогу кожному, хто її потребував. Тому мав дуже багато друзів, і не лише в рідному селі, а й далеко за його межами.

Разом з дружиною виховав сина Володимира, мав двох онуків. Був турботливим сином для своїх престарілих батьків, гарним братом, люблячим чоловіком і батьком.

Провести земляка в останню путь зібралося майже все село, його друзі і побратими, а також знайомі з усієї громади.

Олександр готувався поповнити передові ряди збройних сил України, але, на жаль, важка хвороба не дала йому сповна виконати свій військовий обов’язок. 18 листопада 2023 року серце нашого захисника перестало битися.

Щирі слова співчуття рідним і близьким Героя від усієї громади висловили заступник селищного голови Євгеній Ковтун, староста Чорнянського старостинського округу Раїса Ожога та начальник П’ятого відділу Подільського РТЦК та СП майор В’ячеслав Шевченко.

Нині Україна відстоює свою державність і цілісність, виборюючи її кров’ю. У кривавих боях народжуються нові герої, люди, які сьогодні творять історію своїми вчинками, віддаючи своє життя за вільну, єдину, незалежну Україну.

Кожного дня, прокидаючись на світанку й проводжаючи захід сонця з першою зорею у тихому небі, ми маємо згадувати про ціну, яку заплатили і платять наші воїни-земляки.

Герої не вмирають!