Окнянщина попрощалася з Героєм Олександром Столяром

Дата: 13.11.2023 13:42

Фото без описуСьогодні, 13 листопада 2023 року, Окнянська громада попрощалася з Героєм СТОЛЯРОМ Олександром Олександровичем…

Через незалежні від нас обставини, обряд поховання перенесли на 10.30. Просимо вибачення, що не мали змоги попередити вас раніше.

Олександр Столяр народився 13 листопада 1975 року. Сьогодні йому мало б виповнитися 48 років. Але не судилося. 7 листопада 2023 року, захищаючи рідну землю від російської навали, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Терни Донецької області, Сашко загинув.

Немає слів, щоб описати біль і розпач матері, рідних та близьких захисника. Ми всі у неосяжному боргу перед тими, хто захищає зараз нас ціною власного життя.

Сьогодні, прощаючись з Олександром,  рідні, односельчани та друзі на колінах проводжали свого захисника у вічну дорогу, встеляючи дорогу квітами. Заупокійну службу і супровід похоронної процесії здійснив військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

Слова подяки матері за мужнього воїна і щирі співчуття всім рідним, друзям і побратимам висловив заступник селищного голови Павло Прачук: «Прийміть щирі співчуття та подяку за те, що виховали патріота та справжнього Захисника України. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести важкий біль втрати дорогої, рідної людини. Так, Героя немає вже з нами, але він завжди буде жити в наших серцях»

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Захисника і  всіх загиблих у війні з російськими окупантами.

Три постріли військового салюту оголосили всім, що тут навіки спочив Герой, який захищав свою Батьківщину.

Вічна пам’ять та Царство Небесне мужньому воїну!

Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

Слава Україні! Героям Слава!

Герої не вмирають!