Фінальний етап обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області»

Дата: 11.09.2023 16:41

Триває щорічний обласний конкурс «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області». Уже фінальний етап.

Головною метою якого є підтримка та активізація ініціатив органів місцевого самоврядування області у вирішенні питань благоустрою, збереження інфраструктури, історичних, культурних і природних пам’яток, поширення кращих практик і досвіду з реалізації місцевих програм і проектів розвитку територій та створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Окнянщину представляє село Ставрове, яке разом із ще двома населеними пунктами Подільського району стали переможцями районного конкурсу.

Сьогодні до Ставрового завітала комісія Одеської обласної ради, щоб ознайомитися з Ставрівським старостатом.

Почесні гості відвідали Ставрівський опорний ліцей, амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, сільський будинок культури, приміщення старостату, а також здійснили оглядову екскурсію селом та переглянули відео-презентацію населеного пункту.

-Наше село живе і розвивається. Прагне йти у ногу з часом. Маємо у цьому плані підтримку ставрівчан, які люблять своє село і готові працювати над його подальшою розбудовою. Стараємося, - каже староста Анатолій Луполов.

-З усього, що зроблено на території старостату висловлюю вдячність Окнянському селищному голові Олегу Бєлоуса за співпрацю, за допомогу у вирішенні питань нашого старостату, депутату селищної ради Євдокії Рекачинській, директору школи Тетяні Ткач, керівнику місцевого сільгосппідприємства Миколі Добровольському, підприємцям, одноосібникам, всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто не просто критикує, а й вносить пропозиції по покращенню життя старостату. Висловлюю велику надію на подальшу тісну співпрацю і словом, і ділом для того, щоб зробити наше село ще кращим, - каже Анатолій Андрійович.

Супроводжував комісію Одеської обласної ради по Ставровому голова Подільської районної ради Микола Соколов, заступник Окнянського селищного голови Євгеній Ковтун та секретар селищної ради Альона Артьомова.

Сподіваємося, що члени обласної комісії отримали позитивні враження від побаченого.