Пом’янімо захисника: Філіпова Володимира Юрійовича

Дата: 28.08.2023 10:14

Вже рік… Цілий рік, як на 42 році життя загинув, захищаючи країну і нас з вами, Філіпов Володимир Юрійович.

Російські окупанти забрали життя у нашого Героя, але не знищать ніколи світлу пам'ять про нього.

Цей день поділив життя родини Героя на "до" та "після": все світле та добре було тоді, коли йшли по життю разом, а після загибелі чоловіка і батька - пустота в душі та невимовний біль.

Війна осиротила дітей.., яким так не вистачає тата…

Незагоєною раною на серці стала втрата дорогої людини. І час не в змозі її зарубцювати, тому що Володимир Юрійович був люблячим, турботливим чоловіком і батьком, захисником родини і нашої України.

Володимир Юрійович Філіпов народився 16 липня 1980 року в с.Омеляніка Красноокнянського району. Після закінчення 9-го класу Ткаченківської ЗОШ навчався у Красноокнянському ПТУ та отримав професію тракториста-машиніста. Працював у фермерському господарстві, а останні роки в ТОВ «Шахта Горячівка». Володимир був чудовим сім’янином, турботливим та люблячим чоловіком і батьком. Разом з дружиною вони виховували 5-х дітей.

Володимир Філіпов загинув 26 серпня 2022 року на Миколаївщині, внаслідок вибухової травми. Похоронений в селі Степанівка.

Окнянська селищна рада, вся громада висловлюють глибокі співчуття сім’ї, рідним та близьким Володимира Юрійовича.

Низький уклін та світла пам'ять Герою. Тепер він назавжди в строю, в строю Небесного легіону.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Юрійовича назавжди залишиться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Пом'янімо в цей скорботний день нашого загиблого захисника і згадаймо у молитві його ім'я! Бо на вівтар української державності він поклав найдорожче - своє життя!