Окнянська громада
Одеська область, Подільський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 25.08.2023 10:10
Кількість переглядів: 97

Фото без описуОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:  Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області; 67900, Україна , Одеська обл., смт Окни, вул. Незалежності, 2; Код ЄДРПОУ - 04379924; категорія - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Самоскид з тристороннім розвантаженнямДК 021:2015: 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби.

  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-24-002111-а.

  4. Посилання на процедуру закупівлі в електронній системі закупівель:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-08-24-002111-a. 

                5.  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: 3 600 000 грн.00 коп., згідно з рішенням сесії 1245/30-VIII від 18.08.2023року «Про внесення змін і доповнень до рішення Окнянської селищної ради від 22.12.2022р. №1015/24- VIII «Про бюджет Окнянської селищної ради на 2023 рік.», виділено кошти на Програму забезпечення проведення заходів територіальної оборони. 

  1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 3 600 000,00 грн з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було складено з урахуванням вимог наказу  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» (зі змінами) , зокрема використовуючи метод «Порівняння ринкових цін». Здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни на товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в т.ч. на спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах та електронній системі закупівель «РroZorro».

             7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Закупівля самоскида з тристороннім розвантаженням (1 штука), з певними технічними і якісними характеристиками здійснюється для розвезення і перевезення вантажів на території Окнянської селищної ради,  з метою покращення стану благоустрою відповідної території.

 

 

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі: самоскид з тристороннім розвантаженням,

ДК 021:2015 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби

 

№ з/п

Вимоги  замовника

Підтвердження вимог учасником*

1

2

3

1. Загальні вимоги

1.1

Обсяг закупівлі –  1 (одна) од.

 

1.2

Самоскид з тристороннім розвантаженням повинен бути новим, в стандартному заводському виконанні, випуску не раніше 2023 року.

 

2. Технічні параметри

                                                Самоскид повинен мати:

 

2.1

Колісна формула - 4х2

 

2.2

Тип двигуна дизельний, рядний, з турбонаддувом.

 

2.3

Двигун повинен бути дизельним, мати потужність не менше 290 к.с. та відповідати екологічному стандарту не нижче ЄВРО-5.

 

2.4

Для ефективної роботи навісного обладнання об’єм двигуна повинен бути не менше 7000 см3.

 

2.5

Для ефективної експлуатації у важких умовах максимальний крутний момент двигуна повинен бути не менше 1 200 Нм (при 1200-1600 об./хв.).

 

2.6

Підвіска передня / задня повинна бути ресорною.

 

2.7

Тип кабіни – безкапотна, суцільнометалева з додатковою теплоізоляцією.

 

2.8

Комплектація автомобіля повинна бути наступною: кондиціонер (або клімат-контроль), центральний замок з пультом дистанційного керування, пневмосидіння водія, електросклопідйомники, денні ходові вогні LED, вогнегасник порошковий ВП-5, автомобільний трос, набір інструментів, проблисковий маячок помаранчевого кольору.

 

2.9

Для роботи в жорстких умовах полігону коробка змінних передач повинна бути механічною. Кількість передач не менше 9 вперед та 1 назад..

 

2.10

Повна маса самоскида - не менше 20 000 кг

 

2.11

Колісна база самоскиду – не більше 4 000 мм

 

2.12

Габаритні розміри самоскидної платформи:

- довжина – не менше 4 000 мм.;

- ширина – не менше 2 400 мм.;

- висота – не менше 1 200 мм.

 

2.13

Об’єм самоскидної платформи - не менше 11,0 куб. м.

 

2.14

Вантажопідйомність самоскиду - не менше 10 000 кг.

 

2.15

Розвантаження – на три сторони.

 

2.16

Для роботи в жорстких умовах полігону шини самоскида повинні бути не менше ніж 315/80R22.5 (або еквівалент).

 

2.21

Маса і габаритні розміри обладнання повинні бути в межах допустимих навантажень на осі і габаритні розміри автомобіля, а також відповідати діючим технічним вимогам та іншим характеристикам шасі, що застосовується.

 

2.22

Обладнання повинно мати надійне кріплення та фіксацію до конструкцій рами автомобіля в транспортному і робочому положеннях

 

2.23

Зварювальні шви не повинні мати тріщин, непроварів, напливів, шлакових включень та підрізів металу

 

2.24

Болтові з'єднання мають бути надійно затягнуті. Довільне відкручування болтів і гайок повинно бути виключено шляхом встановлення замкових пластин, пружинних шайб, контргайок та шпильок.

 

3.Організаційні вимоги

3.1

Обладнання самоскида та шасі повинні бути новими, в стандартному заводському виконанні, виготовленим не раніше 2023 року.

 

3.2

Учасник  забезпечує передпродажну підготовку,  введення техніки в експлуатацію та  навчання обслуговуючого персоналу на базі Замовника (вартість цих робіт враховується в ціну пропозиції учасника).

 

3.3

Учасник  повинен представити у складі пропозиції:

- гарантійний лист про надання сертифікату відповідності разом з товаром;

- копію першого (титульного) листа ТУ (технічні умови) на виробництво автомобілів вантажних, завірена печаткою заводу-виробника;

- копія сертифікату на систему управління якістю щодо виробництва транспортних засобів від заводу-виробника, чинного на дату подання пропозиції, завірену печаткою заводу-виробника;

- копія сертифікату на систему управління якістю щодо торгівлі автотранспортними засобами від учасника, чинного на дату подання пропозиції, завірену печаткою учасника;

- підтвердження поставки якісного та комплектного товару в строки, визначені договором (у разі обрання учасника переможцем торгів та укладення договору)  - оригінал листа від учасника;

- копію документу(ів), що підтверджує(ють) повноваження Учасника представляти інтереси заводу-виробника сміттєвоза (лист авторизації або дилерське свідоцтво або копія дилерського договору або інший документ, що засвідчує статус Учасника по відношенню до заводу-виробника). В разі, якщо учасник є заводом-виробником, в складі тендерної документації надається копія Свідоцтва про присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду (WMI) виробника колісних транспортних засобів;;

- підтвердження про постановку Учасника на облік в Головний Сервісний Центр МВС України щодо надання дозволу на здійснення підприємницької діяльності, пов`язаної з реалізацією транспортних засобів, що підлягають реєстрації в органах внутрішніх справ (копія Реєстраційного посвідчення або копія листа з МВС України).

- детальні технічні характеристики (опис) техніки.

 

3.4

Гарантійний термін - не менше 12 місяців або 50 000 км. пробігу.

 

3.5

Учасник  забезпечує здійснення  технічного нагляду, гарантійного та сервісного обслуговування техніки на протязі  гарантійного терміну експлуатації.

 

3.6

Постачальник повинен представити при отриманні самоскида:

- документи для реєстрації  в органах державної реєстрації транспортних засобів.

 

3.7

Всі написи на елементах керування обладнання (піктограми) повинні бути виконані українською мовою.

 

3.8

Вся технічна документація на машину повинна бути викладена українською мовою.

 

 

* Обов’язково заповнюється учасником. Відповідність запропонованого автомобіля технічним, якісним та кількісним вимогам  до предмету закупівлі повинна бути надана Учасником у складі тендерної пропозиції у вигляді таблиці відповідності згідно з цим Додатком (таблиця заповнюється учасником в стовбці «Підтвердження вимог учасником», де потрібно зазначити Відповідає «+» або Не відповідає «-»).

 

У разі, якщо товар, представлений на торги, не відповідає технічним вимогам Замовника, або Учасник не в змозі виконати умови поставки, заявлені Замовником, така пропозиція може бути відхилена.

Керуючись п. 61 прикінцевих та перехідних положень (розділ 10) Закону замовник здійснює закупівлю товару, що складає предмет цієї закупівлі, виключно якщо його ступінь локалізації виробництва* дорівнює чи перевищує 15 відсотків. Ступінь локалізації виробництва визначається згідно положень Закону. Учасник надає у складі тендерної пропозиції інформацію про ступінь локалізації виробництва запропонованого ним згідно тендерної пропозиції товару (наприклад – довідку у довільній формі, або інші документи, що підтверджують ступінь локалізації виробництва такого товару). *Вживається у значенні, передбаченому згідно пункту 291 частини першої статті 1 Закону.

У випадку, якщо згідно абзацу 2 підпункту 4 пункту 61 прикінцевих та перехідних положень (розділ 10) Закону до запропонованого учасником товару не застосовуються положення щодо ступеня локалізації виробництва, учасник надає у складі тендерної пропозиції інформацію у довільній формі з відповідним обґрунтуванням, що підтверджує незастосування вказаних норм Закону, та з посиланням на відповідні норми Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі”, та або положення про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та які відповідно підтверджують незастосування пункту 61

            8. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних