Повідомлення про завершення громадського обговорення

Дата: 16.08.2023 11:22

Повідомлення

про завершення громадського обговорення у формі електронної консультації щодо присвоєння парку в селищі Окни Подільського району Одеської області імені Добровольчого Чеченського Батальйону імені Шейха Мансура та приведення у відповідність до українського правопису назв вулиці та провулку на території Окнянської селищної ради.

Інформаційне повідомлення опубліковано на офіційному веб-сайті Окнянської селищної ради 06.06.2023 року і тривало з 6 червня по 6 липня 2023 року.

Під час проведення громадського обговорення у формі електронної консультації у вказаний період (з 6 червня по 6 липня 2023 року) по першому питанню, а саме присвоєння назви парку, надійшли 1 електронне та 1 письмове звернення.

Пропозиції (зауваження) під час громадського обговорення питання присвоєння парку імені Добровольчого Чеченського Батальйону ім.Шейха Мансура в селищі Окни надійшли від:

Бабічевої Наталі Миколаївни (електронною поштою) з пропозицією дати парку назву «Парк на честь військових, які беруть участь в російсько-українській війні».

Антипової Валентини Віталіївни (заява у паперовому вигляді) з пропозицією назвати парк «Парк Героїв Окнянщини».

По другому питанню пропозицій (зауважень) не надходило.

Узагальнивши та проаналізувавши інформацію комісія з найменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд на території Окнянської селищної ради рекомендує:

присвоїти парку в селищі Окни Подільського району Одеської області ім’я Добровольчого Чеченського батальйону імені Шейха Мансура;

привести у відповідність до українського правопису та перейменувати: вул. Зарєчна на вул. Зарічна (в с.Антонівка);

провулок Цвіточний на провулок Квітковий у с. Римарівка.

Відповідно до Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд на території Окнянської селищної ради рішення даної комісії є рекомендаційним. Остаточне вирішення питання щодо перейменування вулиць, провулків та площ приймається на пленарному засіданні сесії селищної ради за попереднім погодженням з виконавчим комітетом селищної ради.