Тренінг «Самодопомога для управління стресом»

Дата: 20.07.2023 08:19

Ментальний добробут – настільки ж важливий складник хорошого самопочуття людини, як і фізичне здоров’я. З початком повномасштабного вторгнення українці, як ніколи, гостро почали відчувати це.

19 липня мешканці Окнянської громади взяли участь у тренінгу «Самодопомога для управління стресом», який провела Запорізька громадська організація “Об’єднання психологів та психоаналітиків “ВЗАЄМОДІЯ” в рамках програми «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню».

Програма реалізується в рамках проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ "Програма ЄС Міцні Регіони - Спеціальна програма підтримки України" за фінансової підтримки Європейського Союзу та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Учасники тренінгу визнали, що війна негативно вплинула на здоров’я людини. Спостерігається підвищення тривожності, посилення стресових реакцій, що негативно позначається на фізичному та психічному здоров’ї. Тому треба вміти стабілізувати власний емоційний стан, щоб зменшити наслідки першого гострого стресу після ситуації, що завдала травму, відновитися після пережитої кризової події.

Відтак, разом вчилися долати сам стрес і його наслідки.

- Твердо переконані, сьогоднішній тренінг дасть кожному з нас набір необхідних умінь і знань, якими можна буде скористатися у випадках гострого стресу. Нам було цікаво і ми вдячні спеціалістам за набуті знання і вміння,- кажуть учасники тренінгу.