Добрий день, шановні жителі і гості Окнянської громади

Дата: 18.07.2023 09:10

17 липня 2023 року - понеділок. 509-й день війни в Україні.

Щотижневу апаратну нараду за участю начальників відділів і служб Окнянської селищної ради провів селищний голова Олег Бєлоус.

Нараду розпочали із загальнонаціональної хвилини мовчання, на якій всі присутні вшанували пам’ять загиблих.

-Розпочинаємо новий робочий тиждень. Безпекова ситуація в громаді під контролем правоохоронців. Комунальні послуги жителям надаються в повному обсязі, - каже селищний голова Олег Бєлоус. Завершується збирання ранніх зернових. Уже йде підготовка до посівної. Продовжуємо роботи по благоустрою території громади, у тому числі відновлюємо і прокладаємо нові водоморежі.

На нараді підсумовано роботу за попередній тиждень.

Начальники відділів доповіли про проведену роботу та плани на прийдешній тиждень, зазначивши проблемні питання та шляхи їх вирішення.

-Моніторимо надходження до бюджету – це наша стабільна робота, резерв і розвиток. Прошу максимально швидко виконати весь об’єм робіт (за рішенням сесії) по виконанню зобов’язань перед військовими. Це сьогодні надзвичайно важливо, - каже Олег Сергійович.

-Також важливим є дотримання виконавської дисципліни та посадових інструкцій працюючими, як в апараті селищної ради так і бюджетних організаціях громади та комунальних підприємствах. Громадяни мають отримувати максимум інформації і відповідей на свої питання – відповідно компетенції, - звертає увагу керівників відділів і служб селищної ради Олег Сергійович.

-Прошу жителів Окнянської громади вчасно і в повному обсязі сплачувати за комунальні послуги - особливо водопостачання, водовідведення та вивезення сміття, - наголошує селищний голова. Так ми підтримуємо наші підприємства, сприяємо їх стабільній роботі і розвитку.

Під час наради порушувалися й інші важливі питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності територіальної громади. За результами наради дано відповідні доручення.

Важливо знати. На лінії фронту зараз надскладний період. Для тилу важливо сприймати новини з передової адекватно, користуватися виключно офіційними джерелами інформації.

Тримаємо стрій. Допомагаємо ЗСУ. Не словами, а справами.

Переможемо тільки разом, тільки спільними зусиллями.

Працюємо.

Тримаємося.

Спокійного дня і вдалого робочого тижня.