Допомога від Фундації Олени Зеленської
Дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) – це сім'ї, які беруть на виховання від п’яти до десяти дітей, позбавлених батьківської опіки та забезпечують їм дитинство в родинній атмосфері. Команда Фундації Олени Зеленської опікується такими дитячими будинками по всій Україні, безпосередньо комунікуючи із сім'ями, а тому розуміють їхні потреби та надають адресну допомогу за конкретними запитами.
Дитячі будинки сімейного типу Окнянщини, які виховують п’ять та десять прийомних дітей, також знаходяться у полі уваги команди Фундації Олени Зеленської і отримали чергову допомогу.
Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу, підтримку і увагу.
Дякуємо Наталії Утюпіній, начальнику служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації за сприяння в отриманні допомоги нашим сім’ям. Щиро вдячні за підтримку в цей нелегкий для країни час.
Разом до перемоги!