23 червня був здійснений перший виїзд до учасника війни для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Дата: 23.06.2023 15:03

Відділом ЦНАП Окнянської селищної ради в рамках співпраці по програмі ЄС Міцні регіони - Спеціальній програмі підтримки України, що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини отриманий Мобільний кейс (пересувне віддалене робоче місце) - спеціалізоване обладнання для надання адміністративних послуг особам, які досягли 70-річного віку, особам з інвалідністю та особам, які за станом здоров'я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні.

Сьогодні, 23 червня був здійснений перший виїзд до учасника війни Євтуховської Надії Семенівни 1935 р.н. для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги.

Для отримання адміністративних послуг за допомогою пересувного віддаленого робочого місця Мобільний кейс, звертайтеся за номером ☎️(04861)2-12-49. Адміністратор прийме Вашу заявку та завітає до Вас для надання адміністративної послуги у визначений час.