Доброго ранку, шановні жителі і гості Окнянської громади

Дата: 30.05.2023 08:41

30 травня 2023 року — вівторок. 461-й день війни в Україні.

В громаді спокійно. Працюємо.

Ймовірність завдання ворогом ракетних та дронових ударів по всій території України залишається високою.

Прошу бути уважними і відповідальними під час повітряної тривоги. Дотримуватися правил безпеки і користуватися укриттями.

Прошу також дотримуватися інформаційної гігієни. Користуватися тільки перевіреними джерелами інформації, не поширювати фейки і ворожі «вкиди» і не марнувати час на вигадки, які хтось намагається видати за новини.

Не втрачаємо віри! Віри у наших ЗАХИСНИКІВ, Батьківщину, друзів.

Пам’ятайте, кожен день - це маленьке життя!

Нехай ваше сьогодні, буде наповнене радістю і теплом.

Переможемо!

Дякуємо ЗСУ за можливість прожити новий день, обійняти наших дітей та близьких, бути у себе на рідній землі.

30 травня в Україні святкують День степу. Заснували свято за ініціативою учасників міжрегіонального наукового семінару "Охорона степових ландшафтів Донецької та Луганської областей". Відбувся він 1 березня 2017 року. Також того року святкували 90-річчя створення заповідника "Кам'яні могили", який є традиційним символом охорони степів в України. На даний час усі наявні залишки степів повинні охоронятися від переорювання, залісення та видобутку корисних копалин.

Слава Україні!

З повагою Олег Бєлоус, селищний голова.