Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Дата: 26.05.2023 08:13

Рясний, довгоочікуваний дощ вчора омив живильною вологою наше рідне селище. Одак це не завадило окнянам зібратися на благодійний концерт на підтримку ЗСУ.  Саме цим основним заходом жителі селища відсвяткували День селища і храмове свято Вознесіння Господнього.

- Усі досягнення, якими багаті Окни, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя, - звернувся до присутніх селищний голова Олег Бєлоус.

-Цього року ми не святкуємо, як зазвичай, зі зрозумілих причин – у нашій країні війна. Та твердо віримо, що Збройні Сили України і всі, хто мужньо боронить нашу рідну землю здолають російського агресора.

-У нас з вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській квітучій землі, - сказав Олег Сергійович.

Водночас на святі не забули привітати найстарших жителів селища, яким невдовзі виповниться 95 років – Семенюк Віру Трохимівну та Гончарук Марію Василівну (подарунки вручалися донькам). Привітали також наймолодшого жителя селища - Корсака Олексійчика та ювіляра (саме 25 травня виповнилося 55 років) - Малишева Олексія Георгійовича.

Далі присутні мали змогу побачити чудовий концерт підготовлений Центром культури та дозвілля.

На фото: моменти свята.