Доброго ранку, шановні жителі і гості Окнянської громади

Дата: 22.05.2023 08:30

22 травня 2023 року — понеділок. 453-й день війни в Україні.

Тривожна ніч. Спокійний ранок. Низький уклін захисникам. Дякуємо за бойову роботу!

Маємо змогу працювати й навчатися.

Всі установи і заклади громади функціонують в штатному режимі.

Комунальники виконують великий обсяг робіт у різних сферах.

Тримаємо тиловий фронт.

Перемога – справа спільна фронту і тилу.

22 травня ми вшановуємо Миколу Чудотворця, одного з найвідоміших у православ'ї святих.  Сьогоднішню дату називають Миколою весняним або Миколою Літнім. Святий вважався покровителем сиріт, моряків, бідних людей і мандрівників. Миколая дуже поважали наші предки, тому цей день вважався великим торжеством.

Саме сьогодні в селі Малаївці нашої громади храмове свято. Вітаємо жителів і гостей цього славного села. Щиро бажаємо всім міцного здоров'я і доброї надії продовжувати свій життєвий шлях. Нехай покровитель Микола пошле достатку і благополуччя, нехай ніколи не втомляться крила від польотів любові, нехай завжди у ваших руках буде вірне щастя і удача.

Найкращі вітання нашим захисникам і всім жителяи Окнянщини. Нехай береже вас Микола Чудотворець. Молімося за наших захисників.

Борімося й поборемо!

Нехай прийдешній день буде тихим.

Слава Україні!