Профілактичний рейд в села Довжанка

Дата: 18.05.2023 15:03

За дорученням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Окнянської селищної ради Євгенія КОВТУНА та відповідно до плану роботи служби у справах дітей 18 травня 2023 року працівниками служби у справах дітей Окнянської селищної ради та Подільської районної державної адміністрації спільно з працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг Окнянської селищної ради»  та працівниками відділу поліцейської діяльності №2 Подільського РУП ГУНП України в Одеській області проведено профілактичний рейд в селі Довжанка.

В ході проведення рейду відвідано сім’ї з дітьми-сиротами та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всього перевірено умови проживання 2 дітей-сиріт та 8 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Хочеться відмітити, що опікуном для дітей-сиріт створені добрі умови проживання, вони забезпечені всім необхідним. Опікуну надано роз’яснення щодо прав та обов’язків у вихованні підопічних.

З батьками дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення належних умов проживання для дітей та наведення санітарного стану в помешканнях, де проживають діти.

Робота в даному напрямку продовжується.