Доброго ранку, шановні жителі і гості Окнянської громади

Дата: 17.05.2023 08:35

17 травня 2023 року - середа. 448-й день війни в Україні.

В громаді спокійно. Дякуємо кожному військовому, хто боронить державу!

На війні всі фронти потребують уваги та міцності – і військовий фронт, і тиловий фронт. Маємо офіційно працювати, сплачуючи податки, левова частка яких іде на допомогу армії.

Не забувайте й про особисті донати на ЗСУ.

Фронт і тил – єдині.

Перемога – наша спільна справа.

Підтримайте комунальників погашенням богів за послуги. Це стабільність громади.

Дякуємо тим, хто це розуміє!

Так само дякуємо всім небайдужим окнянам, які докладають зусиль для благоустрою в місцях проживання й відпочинку. В цьому й виявляється любов до свого селища і сіл.

17 травня в Україні і світі святкують День народження Інтернету. Саме цього дня 1991 року в світі ухвалили єдиний стандарт World Wide Web. Інтернет — надзвичайно широка технологія, яка постійно змінюється, тому неможливо визначити одну людину, яка б була його винахідником. Цікаво, що деякі вчені, зокрема Нікола Тесла, висували ідеї створення всесвітніх інформаційних систем задовго до появи сучасних можливостей. Роботу над проєктом World Wide Web почав 1989 року Тімоті Бернерс-Лі, який працював в Європейській організації ядерних досліджень. Це - система гіпертекстових веб-сторінок чи "всесвітня павутина". Звичної для нас форми онлайн-світ набув 17 травня 1991 року, коли і було прийнято єдиний стандарт для всіх веб-сторінок в Інтернеті. Тоді ж з'явився і перший веб-сайт.

Користуємося можливостями Інтернету, але не забуваємо про інформаційну гігієну.

Плідного всім дня.

Вистоїмо, переможемо й житимемо щасливо.

Слава Україні!