Змагання з настільного тенісу

Дата: 07.05.2023 19:55

Настільний теніс – популярний вид спорту. У нього із задоволенням грають і дорослі, і діти. На Окнянщині захоплення малим м’ячем об’єднує все більше однодумців – діти охоче займаються і мають вагомі результати. Прикладом для них є наша зірочка – Марія Гадзінська, яка успішно грає в складі збірної Одеської області на загальнаціональних турнірах.

Відтак, 06 травня в смт Окни відбулися змагання особисто-командної Першості Одеської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2006 р н. та молодше.

У змаганнях взяли участь 92 спортсмена з Роздільнянської, Великомихайлівської, Захарівської, Затишанської, Окнянської ДЮСШ та Балтської ТГ.

Учасників та гостей привітав голова Окнянської селищної ради Олег Белоус.

-Бажаю всім учасникам змагань успіху та дякую за те, що ви своїм прикладом надихаєте все більше людей вести здоровий та активний спосіб життя. Нехай турнір пройде в атмосфері здорової спортивної конкуренції, запеклої боротьби та товариських взаємин.

Змагання було цікавим і видовищним.

У підсумку - команда Окнянської селищної ради посіла перше місце. З чим їх і вітаємо.