Зональні змагання Кубка Одеської області з футболу
Спорт і успіх тісно пов'язані між собою. Саме спорт вчить дітей цілеспрямованості і зосередженості думок, почуттів і дій для досягнення мети. А ще завзятості і наполегливості, витримки і самовладання, ясності розуму, управління емоціями, особливо в критичній ситуації, вміння швидко реагувати на зовнішні чинники без паніки. Де, як не в спорті, вони розвиваються і застосовуються від заняття до заняття найуспішніше.
На Окнянщині спорт розвивається і підтримується селищною радою і депутатами. Особливо популярними є заняття у спортивних гуртках і секціях серед дітей. Майже щотижня проходять змагання з різних видів спорту на спортивних площадках громади.
Так 6 травня в селищі Окни відбулися зональні змагання Кубка Одеської області з футболу серед юнаків 2009-2010 років народження серед команд ДЮСШ.
У змаганнях взяли участь команди Великомихайлівської, Захарівської, Затишанської, Кодимської, Окнянської ДЮСШ та КДЮСШ "Локомотив" м. Подільськ.
Учасників змагань привітав голова Окнянської селищної ради Олег Белоус, побажавши чесних перемог, успіхів і спортивних радощів футболістам і їх тренерам.
Привітали учасників також танцювальний колектив " Гармонія" та Кришталь Даніїл.
У підсумку команда Окнянської селищної ради разом з футболістами Затишанської ДЮСШ потрапили до фінальної частини змагань.