Профілактичний рейд в селі Топали

Дата: 02.05.2023 09:35

За дорученням голови Окнянської селищної ради Олега БЄЛОУСА та відповідно до плану роботи служби у справах дітей 01 травня 2023 року працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками відділу соціального захисту населення та Топалівського старостинського округу Окнянської селищної ради проведено профілактичний рейд в селі Топали.

В ході проведення рейду відвідано сім’ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо матеріального забезпечення дітей, створення нормальних умов для фізичного та морального розвитку. Забезпечення дітей меблями відповідно віку, наведення санітарного стану в приміщеннях, де живуть діти.

Одна сім’я була попереджена щодо недопущення порушень прав дітей.

Робота в даному напрямку продовжується.