Вітаємо з днем народження Людмилу Вікторівну Плешко

Дата: 27.04.2023 08:23

Селищний голова та колектив працівників Окнянської селищної ради щиро вітають з днем народження головного спеціаліста зі звернень громадян Плешко Людмилу Вікторівну.

Зичимо, щоб Ваше життя завжди було світлим і радісним.

Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.