Доброго ранку, шановні жителі і гості Окнянської громади

Дата: 26.04.2023 08:22

Фото без описуДоброго ранку, шановні жителі і гості Окнянської громади

26 квітня 2023 року — середа. 427-й день війни в Україні.

Розпочинаємо новий день. У громаді спокійно. Працюємо.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати.

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Це день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Чорнобильська катастрофа настільки глобальна, що їй присвоїли 7-ий рівень небезпеки за міжнародною шкалою ядерних подій (INES).

Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи в пам’яті народній подвиг ліквідаторів. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків у тому числі і окнянців, які долучилися до ліквідації наслідків аварії.

Памятаємо. Шануємо. Вклоняємося подвигу ліквідаторів за їх сміливість та відвагу!

Доземний уклін вам за високу громадянську позицію.

Світла пам’ять тим, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Слава України!

З повагою Олег Бєлоус, селищний голова.