Вітаємо з днем народження!

Дата: 24.04.2023 09:16

Селищний голова та колектив працівників Окнянської селищної ради щиро вітають з днем народження робітника з благоустрою Капицу Сергія Миколайовича.

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть наснаги! Нехай кожен день буде наповнений розумінням близьких та колег, а будні будуть цікавими, різноманітними.

Зичимо Вам і Вашій родині миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою, щастя і добра!