Добрі справи не залишаються непоміченими

Дата: 11.04.2023 13:44

В наш час, коли вже більше року в країні йде кровопролитна війна, дуже важливо, що є люди, які займаються підтримкою Збройних Сил України.

Незважаючи на виклики та умови сьогодення, аграрій Топалівського старостинського округу Павло Миколайович Гортолум передав чималі кошти на потреби бійців ЗСУ.

Командування ЗСУ винесло подяку Павлу Гортолуму за співпрацю, активну громадську позицію, людяність, безкорисливість, вагомий внесок у підтримку наших бійців та віру в Перемогу.

Також, подяку від Державної Прикордонної Служби України отримала староста Топалівського старостинського округу Тамара Федорівна Шульга.

«Дякуємо Вам за плідну співпрацю та допомогу воїнам – прикордонникам, за ініціативу та самовіддану працю, яка сприяє територіальній цілісності України та допомагає нашим воїнам ефективно протистояти окупантам» - сказав заступник начальника відділення інспекторів прикордонної служби "Чорна" Влад Віталій Вікторович.

Людські взаємини неможливо уявити без проявів тепла і турботи. Добрі справи не залишаються непоміченими. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте надію на нашу ПЕРЕМОГУ.