Дата: 10.04.2023 10:10

Фото без опису10 квітня 2023 року о 09:00 годині під головуванням селищного голови Олега Бєлоуса відбулась щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгенія Ковтуна, секретаря селищної ради Олени Артьомової та начальників відділів Окнянської селищної ради.

Нараду розпочали із загальнонаціональної хвилини мовчання, на якій всі присутні вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Усі керівники відділів та служб доповіли про виконання повноважень структурними підрозділами за минулий тиждень, озвучили першочергові проблеми.

Головне:

Заклади освіти працюють в очному режимі крім чотирьох шкіл, де рясними опадами частково підтоплені укриття. Планується, що з наступного тижня діти зможуть відновити навчання безпосередньо в школах.

Опалювальний сезон триватиме до кінця тижня.

-До організації злагодженої роботи в освітніх закладах потрібно ставитися з усією відповідальністю, - зауважив селищний голова Олег Бєлоус. Це стосується як організації навчання так і підвозу дітей, харчування та безпеки. Керівники мають це чітко розуміти. Варто посилити вимоги і до керівників закладів культури та охорони здоров’я. Працювати є над чим. Безпека і чітка організація роботи – головне.

В громаді триває акція «За чисте довкілля». Все більше закладів і громадян долучаються. Однак фронт робіт ще значний. В селищі і селах має бути чисто, тим більше, що наближається Великдень, а потім і поминальні дні. Особлива увага кладовищам.

Продовжується в громаді і робота з розподілу гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та літнім людям.

Обговорено також питання надання і розширення адміністративних послуг жителям громади, а також посилення роз’яснювальної роботи з підприємцями у сфері торгівлі, щодо недопущення фактів продажу спиртного військовослужбовцям.

На жаль, такі випадки є і вони зафіксовані. На винуватців чекає штраф.

За результатами наради надані відповідні доручення та рекомендації.