79-та річниця визволення селища Окни від німецько-фашистських загарбників

Дата: 03.04.2023 14:16

Фото без описуСьогодні, 3 квітня, з нагоди 79 річниці визволення нашого селища Окни від німецьких загарбників відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до Меморіалу пам’яті воїнам визволителям.

У заході взяли участь Окнянський селищний голова Олег Бєлоус, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгеній Ковтун, колективи працівників закладів освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери, Центру культури та дозвілля Окнянської селищної ради, представники ветеранської організації, військовослужбовці та місцеві жителі.

Фото без опису«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх тих, хто ціною свого життя дозволив нам жити в мирній країні і звільнив її від німецько-фашистських загарбників.

За звільнення заплачено неймовірно високу ціну – сотні загиблих, поранених, ненароджених, тих, що загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині.

Ми в неоплатному боргу перед всіма, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Пам’ятаємо і шануємо наших ветеранів!

Згадаймо всіх, чиє життя забрала та страшна війна.

Та в Україні і сьогодні війна… Українцям знову довелося стати на захист своєї держави, її свободи та територіальної цілісності.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших оборонців і твердо віримо у нашу перемогу.

Вічна і світла пам’ять загиблим у роки Другої світової і нинішньої воєн», - сказав виступаючи на мітингу Олег Бєлоус.

Виступив на заході також голова ветеранської організації громади Василь Іванович Ломаковський.

Працівники культури підготували чудові номери, які підкреслили важливість моменту.

Невмирущий подвиг бійців другої світової і нинішньої воєн і їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання, а потім поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

Нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям нашим визволителям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

Слава Україні!